Nasze przedszkole położone jest w spokojnej dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz i dogodnym pukncie komunikacyjnym. Placówka mieści się w budynku dwukondygnacyjnym, otoczonym dużym ogrodem.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku  do piątku w godzinach od 6:00 do 17:00. Ogranem prowadzącym jest Gmina Miasto Gdańsk. Nadzór pedagogiczny sprawuje Pomorskie Kuratorium Oświaty. Zapewniamy opiekę dzieciom od 3 do 6 roku życia propagując idee zrównoważonego rozwoju i zachowania prozdrowotne. 

W przedszkolu są 4 grupy posiadające swoje sale zabaw:

  • Koniki Morskie (3latki)
  • Złote Rybki (4latki)
  • Muszelki (5latki)
  • Delfinki (6latki)

Placówka stwarza przyjazną, domową atmosferę oraz zapewnia indywidualny rozwój każdego dziecka. Absolwent naszego przedszkola jest aktywny, wrażliwy, samodzielny i radzący sobie z problemami. W przedszkolu organizowane są tradycyjne uroczystości, spotkania i festyny rodzinne, wynikające z harmonogramu imprez oraz zajęcia dodatkowe na życzenie rodziców. 

Mamy bogatą (65letnią) tradycje, a przeszłość placówki zapisujemy na bieżąco w kronikach. Na holu znajdują się tablice informacyjne, gdzie rodzic dowiaduje się o ważniejszych wydarzeniach w przedszkolu. Naszą kadrę stanowią oddane z pasją i powołaniem Nauczycielki, które starają się, aby dzieci czuły się szczęśliwe i bezpieczne. Przedszkole posiada zaplecze kuchenne, gdzie Panie kucharki przygotowują smaczne i zdrowe posiłki, a o porządek i czystość w przedszkolu dbają Panie woźne. Drobne prace naprawcze wykonuje Pan konserwator, a Dozorcy czuwają nad bezpieczeństwem naszego przedszkola w nocy.